Pak.At.Ua
Вівторок, 23.04.2024, 21:39
Меню сайту

Форма входу

Друзі сайту

Статистика

Наше опитування
Оцініть Сайт
Всього відповідей: 70

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Розділ 1 » Мішанина » Якого виробника процесорів ви обираєте (Кого вибараєте Intel чи AMD)
Якого виробника процесорів ви обираєте
PirDoNДата: Середа, 02.04.2008, 23:35 | Повідомлення # 1
Виборний
Группа: Тестери
Сообщений: 5
Статус: Офлайн
Ну незнаю чому но закортіло мені таку темку створити.Ну що тоді почнем,в мене зараз стоїть на мою думку слабенький проц:

  • Реальна частота роботи процесора : 1.6 ГГц
  • Гніздо процесора : Socket AM2
  • Кеш L1 : 128 Кб
  • Частота шини : 800 МГц
  • Кеш L2 : 128 Кб, працює на частоті процесора
  • Ядро : Manila
  • Кількість ядер : 1
  • Напруга живлення : 1.25/1.35/1.40 В
  • Розсіювана потужність : 62 Вт
  • Розсіювана потужність : 55-69°С
  • Технологія : 90 нм
  • Інше: Підтримка команд IA-32, AMD64, 3Dnow, enhanced 3Dnow, SSE, SSE2, SSE3, MMX, підтримується технологія EVP (Enhanced Virus Protection)
  • Приблизна ціна:$30.00

Я категорично протів процесорів Intel,на мою думку вони дуже прожерливі на щот енергії це дуже замітно у ноутбуках.Копмютери на їхній платформі набагато дорожчі ніж на AMD,тому багато користувачів кидають свій вибір на системи на основі AMD і на технології AM2.Можна вести багато дискусій і суперечок но для мене як і для багатьох мільйонів користувачів комп'ютрів є вибір AMD.
На мою думку найліпший процсор на сьогоднішій день це:Описание AMD ATHLON 64 X2 6000+


  • Серія AMD Athlon 64 X2 Dual-Core
  • Сокет AM2
  • Частота процесора 3.0ГГц
  • Кеш другого рівня 2 Мб [2x1Мб]
  • Кеш першого рівня 256 Кб [2x128Кб]
  • Частота системної шини 2000МГц
  • Ядро Windsor
  • Кількість ядер 2шт
  • Технологічний процес 90нм
  • Напруга живлення 1.30/1.35В
  • Розсіювана потужність 125Вт
  • Критична температура 63° [55-63]
  • Приблизна ціна:$170


-------------------Music my Life:)------------------

Сообщение отредактировал LocaL - Четвер, 03.04.2008, 00:32
 
kOLiRДата: Пятниця, 04.04.2008, 00:03 | Повідомлення # 2
Admin
Группа: Адміністратори сайту
Сообщений: 8
Статус: Офлайн
Я свої характеристики робити не буду, але скажу AMD - THE BEST, я так би мовити прові власний тест, порівняв 2х ядерний інтел і 1но амд, я помітив що вони працюють ОДНАКОВІСІНЬКО! Спробувавши одноядрний інтел, я був ОШЕЛЕШЕНИЙ! при тому що в мене одноя дерний я без ніяки можу ввімкнути гру, ввімкнути плеєр, записувати диск, і качати з нету, і вс е буде працювати дуже класно! а на інтелі тіко починаєш записувати диск, або копіювати з нього ввімкнеш музику..то не почуєш нічого крім шелестіння,....ос\ь чому я обрав амд.. wink
 
КролДата: Пятниця, 04.04.2008, 00:12 | Повідомлення # 3
Свояк
Группа: Модератори
Сообщений: 8
Статус: Офлайн
Знаю що селерон - гавно !
А щодо амд, то в мене тож стоїть, я не мав права обирати процесор і тому вважаю що Аmd - THE BeST !!
Єдиний мінус амдешників, те що в ноутбуках процесори амд сильно нагріваються sad


От такий мій підпис ))
 
Форум » Розділ 1 » Мішанина » Якого виробника процесорів ви обираєте (Кого вибараєте Intel чи AMD)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024